Ohlasy

Ahoj Ivi:-)
....jako bych se probudila ze zakletí...a sama sebe jsem zaklela dokonale!
Slova mi připadají "slabá",ale protože se Ti teď nemohu zahledět do očí zkusím to s nimi:-)
Ano je to konstelacemi k probuzení,ale takhle!!!!
Nebe je dnes modřejší,vzduch voňavější,život zázračnější.....bulím tu,jak kráva-omlouvám se za ten výraz,ale je zcela na místě!
Kývám ano.....a celou svou bytostí DĚKUJI......vesmíru,že mě  k Tobě dovedl a Tobě,že jsi...
D Ě K U J I .......Je nádherné vidět....

 

 

Dobrý večer Ivano
       Chci vyjádřit jak jsem vděčný, že jsi mi ukázala, jak se můžu po dlouhé době zase cítit, že jsem se usmířil s Bohem. Ten vnitřní klid jaký mám teď jsem si vůbec neuměl představit. Cítím velkou pokoru a lásku ke svým rodičům a svým předkům, dříve jsem to tak silně nevnímal jako teď. Je ve mě podivné ticho, jakoby se uvolnilo místo pro něco nového, lepšího, láskyplnějšího.
Někdy žasnu, jak jednoduché jsou cesty ke znovunabytí zdraví a míru.. jen kleknout a nechat promlouvat své city, né to namyšlené ego, co si myslí, že zvládne úplně vše. Díky Tvým konstelacím mi teprve došlo, co to ego vlastně je, jak je mazané :) .. dá se sice o něm dočíst skoro všude, ale pokud k němu nestojíme tváří v tvář s čistou hlavou, můžeme se jen domnívat jak s námi v životě cvičí.. Je to sranda. Vnitřně vlastně všichni toužíme po harmonii, ale nějak pořád se nám ji nedaří nalézt.. najít ji totiž nejde, jde ji jen začít žít a být takoví jací chceme skutečně být.
Děkuju za ten úžasný pocit, že žijeme všichni společně v jednotě a lásce na té naší planetě Zemi. 
Odnesl jsem si něco moc cenného. 
S pozdravem

Lukáš

 

Ivano,

Víkend byl naprosto úžasný, mnoho jsem si z něj odnesla, dlouho budu mít nad čím přemýšlet a hodlám v tomto duchu i žít. Na podzim už jsem se téměř utopila ve „sračkách“, díky Dalile jsem se z toho začala vyhrabávat. Na konstelacích jsem původně chtěla řešit něco úplně jiného, ale toto vyplynulo a jak kdybych si opravdu s babičkou něco dlouholetého vyřešila. Nejvíce na mě ale zapůsobila poslední konstelace, tam jsem si prošla svým vlastním bojem, vůbec jsem se nemohla zvednout ze země, když jste tančili a to přesně odpovídalo mému životu, vystoupat ze dna. Musela jsem se rozhodnout vstát, ale bylo to těžké, pak mě pár slovy nakopla Johanka a jak jsem ležela před obědem venku na zemi, tak jsem se pevně rozhodla, že už se trápit nenechám a nedopustím to. Manžel je léčící se alkoholik, D. mi stále říká, že se k tomu musím postavit, nějak jsem dosud neměla sílu, stále jsem mu chtěla být oporou a akorát na mě hrnul veškerou zodpovědnost a konečně se mi podařilo se nad to povznést, zbavit se strachu co bude dál a pochopila jsem, že jeho já nezměním, do hlavy mu vlézt nemůžu, ale můžu to změnit u sebe, naprosto to vypustit, osvobodit se a rozhodování předat jemu samotnému (myslím, že už je dost velký). Nebylo to lehké, koukal na mě jako puk, jako by to nečekal, ale mě se tolik ulevilo, pochopila jsem, že si své problémy musí všichni doma řešit sami, od toho už tu odteď nebudu. Taky jsem zajela hned v pondělí za mamkou, extra vztah nemáme, tak nějak normálně, v 17 letech mě postavili na vlastní nohy, tím že se s tátou rozvedli a odstěhovali, teď jsem to pojala jako že jsem to zvládla, je to pryč, už dávno a je čas jim odpustit. Ač se mě tam vůbec nechtělo, tak jsem odtud odjížděla s velmi příjemným pocitem. A hodlám pokračovat dál v dalších restech z minulosti. Takže tak se mnou, prozatím jsem si udělala klid na dušičce s rodiči, s manželem, čeká mě dořešit dceru, dokud je ještě čas a pár dalších záležitostí, abych mohla konečně žít spokojenější život. Je to jak celodenní meditace, stále se soustředit na spokojenost, klid a štěstí uvnitř sebe, ale ono to půjde.

Alena

 

Ahoj Ivo,

píši zpětnou vazbu na víkend ve Velmezu a musím říct, že je to teda MAZEC!!!!!
Už tam jsem si sahala na dno svých sil, ale co se děje tyto dny následující je silný odvar.
Dnes jsem šla k doktorovi s vidinou získat neschopenku. Jal se mi napsat antibiotika, ale ty jsou mi u ......., chci se s tím poprat sama, zvládnu to. Navštívila jsem světnovské údolí plné nádherných koberců bledulí a vykřičela do světa ,,jsem tady a děkuji".
Z nosu mi teče neuvěřitelný padesátiletý bordel v kombinaci zkažené plodové vody. A tak  každé smrkání, podporuji slovy "pojď, pojď".
Jsem moc ráda, že jsem to dokázala, stoupla jsem na ceně sama u sebe. VELKÝ DÍK Vám všem.
Krásné dny podpořené krásnými lidmi.

Ahojky Romana

 

Ahoj Ivi,
s odstupem nějakého času, kdy jsem se účastnila konstelací, Ti musím z celého srdce poděkovat za úžasné vedení jak mé konstelace, tak i ostatních. Tento víkend byl pro mě nezapomenutelným zážitkem, ujasnila jsem si břemeno, které mě leta spojovalo s babičkou a velmi se mi ulevilo, ale i každá konstelace, která proběhla, ve mně zanechala kus něčeho, co mě nyní pomáhá pochopit spoustu nevyjasněných věcí, dopomohlo mi to k pochopení a růstu v duchovním životě, získala jsem nový náhled a chuť mnohé změnit, mám zase energii a sílu si vybudovat šťastnější život. Hlavně je to v nás, v úhlu pohledu, kterým se na danou situaci chceme dívat.......
Děkuji a přeji krásné dny, Alena

 

Ahoj, mám se skvěle, každé ráno chodím vítat slunce, se synem jsme si konečně vyříkali co bylo třeba, práce se rozjíždí jak má, a mnozí lidé, kteří nebyli dosud zvyklí na můj odpor - nechápou když říkám NE, no prostě paráda! Hana

 

Ahoj Ivanko,
Slova jsou v tomto dopise pro tebe moc těžká jednotka. Když bych je mohl jen říct, tak by se vznášela jako peříčka. Moc se mi líbil den, který jsem prožil opravdu prožil ve vaší přítomnosti vás všech zúčastněných. Tolik energie, lásky, porozumění. Nasávání života touhy žít a být tady na tom světě rád. Neuvěřitelmný, nádherný den. Když ti tento dopis píšu, tak mě přejíždí ten hřejivý mráz po zádech asi ta síla, která v nás je a my jsme ji zase pomohli ven.
Děkuji, děkuji, děkuji a tak bych mohl dlouho, dlouho pokračovat dál a dál . . . . . .
J.V.

 

Dobry den, pani Wurstova,
zucastnila jsem se velice intensivniho konstelacniho dne v Olomouci a bylo to opravdu velice intenzivni na proziti a zpracovani.
Chci Vam ale podekovat z celeho srdce nejen za to konstelacni vedeni ale za Vas pristup a ochotu ukazat lidem cestu k sobe, ackoliv ji vsichni nosime v sobe, casto potrebujeme pruvodce, kteri ukazuji.
Samozrejme nejlepsimi Pruvodci jsme si sami sobe ale i to pruvodcovani, ktere pro ostatni delate je pro probuzeni a uvedomeni velice hodnotne. Dekuji za sebe a myslim ze i za vsechny kterym jste kdy na neco "ukazala". V konstelacich, v nasich srdcich je velika sila.
Preji Vam i Vasemu pomocnikovi Michalovi krasne dny nejenom predvanocni ale vsechny ty kazdodenni nesvatecni a prece specialni a neopakovatelne.
Vim, ze az prijde cas, tak se na nejake dalsi akci s Vami zase setkam.
At se vse dari s usmevem... anebo nejlepe jak to jde :)

S uctou a laskou

Zuzana

 

 

Ahoj, Ivo,

musím Ti napsat, i když ty to víš, že vše je naprosto neuvěřitelné. Najednou jsem doma jako doma (staré věci jsou jako nové). I to že jsem vlastně konečně doma.
Pocítila jsem, že mám toho, pro mě, nejlepšího manžela, kterého můžu mít.
Včera jsme slavili synovi 8. narozeniny, ale pro mě jako by to byly jeho první. Je to neuvěřitelné... zvláštní... :o) a jsem za to samozřejmě velmi ráda.
Mám pocit že mi je 24 let, že 10 let vůbec nebylo nebo bylo ale mě se to netýkalo.
Teď jako bych se chtěla rozdat :o) a být tady pro všechny.
K.S.