Konstelacemi k probuzení, Měchenice u Prahy

16. června 2018, Měchenice u Prahy

 

Srdečně vás zveme na jarní očistný prožitkový a sebepoznávací seminář Konstelacemi k probuzení.
 
Na semináři si budeme povídat o našem žití a budeme nahlížet „ za oponu“. Na věci, které nevidíme a měli bychom vidět. Se kterými si nevíme rady. A dozvíme se, kudy vede cesta k jejich řešení. Můžeme i porozumět řeči svého těla, co nám vysílá  za signály, jak jim rozumět a uzdravit se.  Pracovat budeme metodou systemických konstelací i šamanskými postupy.

 

Lektorka: MUDr. Ivana Wurstová
Doktorka, zabývající se léčením těla i duše. Propojuje metody západní i východní medicíny s netradičními metodami. S metodou konstelací pracuje již roky a využívá ji k náhledu klienta na životní situace, vztahy i zdravotní obtíže.
 
Termín: Seminář se bude konat v sobotu 16. června 2018.
Od 9 do 18 hodin, včetně pauzy na oběd (restaurace je v místě konání).

 

Místo: Měchenice u Prahy, obecní sál.
Doprava – cca 30 minut autobusem z Prahy, Smíchovského nádraží (linky číslo 314,338,361,390. odjezd z Prahy kazdych 20 minut).
 

Cena semináře: 1200,-

 

Přihlášky a informace:
Dita Šmejkalová
tel: 777 21 77 54
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Klienti v konstelaci pouze následují své vnitřní vjemy a impulzy k pohybu. Uvidí realitu tak, jak ve skutečnosti je. Ne, jak si ji sami představují nebo jak by ji chtěli mít. Je to metoda pravdy. Uvidět, přijmout, osvobodit se a jít ve svém životě dál. Se svojí zodpovědností a svojí silou.

Přijďte mrknout, jak jste na to vy, užijeme si i spoustu legrace.