Konstelacemi k probuzení, Březiny, Polička

25. -27. ledna 2019, Penzion Na Bělisku 

 

Srdečně Vás zveme na  víkendový probouzecí seminář, spojený s cvičením pro zdraví v romantickém penzionu na Vysočině, nedaleko Poličky.

 

Kdy: pátek 25.1.2019 od 17 hod. do neděle 27.1.2019 do 13 hodin
Kde: Penzion Na Bělisku, Březiny 18, Polička 572 01
na www.nabelisku.cz

 

Cena semináře: 2.200,- Kč

 

Víkendový prožitkový seminář. Budeme cvičit na protažení těla i mysli, propojovat vjemy fyzické i emoční. Hlavní práce bude cestou konstelační, které mohou vyústit i v rituály, důležité pro náš běžný lidský život. Společné sdílení životních peripetií i radostí. Společná práce nás všech ve prospěch celku.


Konstelace jsou vynikající metoda k nahlédnutí na naše žití. Vztahy k rodičům, partnerovi, dětem, kolegům. Ke svému tělu, k nemoci. Je čas se podívat, jak si stojíme ve vztahu sámi k sobě. Tam je cesta. Pokud pohlédneme dospělým pohledem sami na sebe, nemusíme se již vracet ke starým vzorcům. Dospělý pohled nás dovede k probuzení. Zjištění, kde vlastně stojíme a proč. Z toho místa se začneme pohybovat. Proudem, který nás ponese naším životem, bez zákrutů a překážek. Se silou předků v zádech.

 

Přihlášky a informace: Iva Hrudová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.    tel. 723627896

Ubytování: 500,-Kč/noc

strava dle jídelního lístku, lze předem domluvit i bezmasou

 

S sebou: domácí obuv, podložku na cvičení, v případě počasí i běžky, sáně, boby....

 

Těšíme se na Vás

 

Ivana Wurstová