Konstelacemi k probuzení, Podkopná Lhota

29. 3. – 31.3. 2019,  Podkopná Lhota

 

Srdečně Vás zveme na transformační probouzecí seminář. Jen vstupem do dospělého vědomí a přijetím všeho, co k nám patří se můžeme ve svém životě postavit skutečně rovně.

 

Seminář se bude konat od pátku 29. března od 17 hodin do 20 hodin, v sobotu od 9 do 18 hodin s pauzou na oběd, až do neděle 31. března 2019 do 13 hodin.

 

Kde: Penzion na Škole,  763 18 Podkopná Lhota 92  (cca 20 km od Zlína)

 

Cena semináře: 1900,-

 

Přihlášky a informace:
paní Marcela Kovalová, telef. 731420292,   email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ubytování a strava viz. stránky penzionu

www.penzionnaskole.cz

 

Náplní semináře bude práce se systemickými konstelacemi a dalšími terapeutickými a poznávacími přístupy.
Konstelace jsou vynikající metoda k nahlédnutí na naše žití. Vztahy k rodičům, partnerovi, dětem, kolegům. Ke svému tělu, k nemoci. Je čas se podívat, jak si stojíme ve vztahu sámi k sobě. Tam je cesta. Pokud pohlédneme dospělým pohledem sami na sebe, nemusíme se již vracet ke starým vzorcům. Dospělý pohled nás dovede k probuzení. Zjištění, kde vlastně stojíme a proč. Z toho místa se začneme pohybovat. Proudem, který nás ponese naším životem, bez zákrutů a překážek. Se silou předků v zádech.

 

S sebou:  pohodlné oblečení, podložku na cvičení a sezení, domácí obuv a pozitivní ladění. Počítejte i s výletem do okolní přírody.

 

Těšíme se na Vás.

 

Ivana Wurstová

 

Více o práci lektorky: www.ivanawurstova.cz