Konstelacemi k probuzení

Plánované semináře:

 

 

Nabízíme možnost zakoupení dárkového poukazu na naše semináře.

K zakoupení na seminářích nebo po dohodě na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

poukaz

 

Je čas se posunout dál.

Konstelace jsou vynikající metoda k nahlédnutí na vztah ke svým rodičům, dětem, partnerovi, kolegům i své nemoci. Přišel čas se podívat, jak si stojím ve vztahu sám k sobě. Tam je cesta. Pokud pohlédnu dospělým pohledem sám na sebe, nemusím se již vracet. A konstelace nám opět pomohou. Dospělý pohled na naše žití nás dovede k probuzení. Zjištění, kde vlastně stojíme a proč. A z toho místa se začneme pohybovat. Proudem, který nás ponese naším životem, bez zákrutů a překážek. Jen nás samotné se sebou. Potom se začneme navzájem potkávat, ale již na jiné vlně.

Odteď se moje semináře budou ubírat touto cestou. Cestou k probuzení...

 

 

Rodinné konstelace nahlížejí do našich vztahů s nejbližšími. Uvidíme, co je za oponou, proč si s někým nerozumíme a s jiným si zase rozumíme moc. Jak to máme ve své základní rodině i ve své nové rodině s partnerem i dětmi. Co nás v životě na nevědomé rovině ovlivňuje, co následujeme a co zase například nechceme vidět.

Zdravotní konstelace nás zavedou k informaci, co nám chce naše tělo říci, tedy můžeme číst řeč těla. Co by rádo, co nerado. Co nevidíme, jak mu svými chybnými životními postoji škodíme. A často můžeme vidět, co nám přenechali naši předkové a jak my jim a zároveň sobě svojí nemocí prospíváme nebo škodíme.

 

Životní konstelace nám přiblíží rovinu, na které se ve svém žití momentálně nacházíme, kam nás to vede, co nevidíme a co bychom naopak mohli využít.

 

Klienti v konstelaci  pouze následují své vnitřní vjemy a impulzy k pohybu. Uvidí realitu tak, jak ve skutečnosti je. Ne, jak si ji sami představují nebo jak by ji chtěli mít. Je to metoda pravdy. Uvidět, přijmout, osvobodit se a jít ve svém životě dál.