Setkávání ve snesitelné lehkosti bytí na Vysočině

Zveme Vás na víkendový seminář – Setkávání ve snesitelné lehkosti bytí – který se uskuteční ve dnech 22. – 24. dubna 2022
Cena: 3 000 Kč

v ceně není zahrnuto ubytování a strava

Datum a čas:

Pá 22. 4. 16h – 20h

So 23. 4. 9h – 18h

Ne 24. 4. 9h – 16h


Místo konání:

PENZION NA BĚLISKU

Březiny 18

572 01 Březiny


Přihlášky a informace:

Karel Štěcha

tel.: +420 605 559 995

formulář k přihlášení se zde

podmínky účasti

 Další část setkávání se uskuteční na Vysočině v příjemném prostředí " Penzion na Bělisku ". Toto setkání bude tentokrát tematické a zároveň jsme pro Vás pozvali dalšího hosta – rozhodně i tentokrát se je nač těšit.

Připravili jsme pro Vás tentokrát zajímavý koncept práce a to konstelační práci s prožitkovým tancem. Téma tohoto víkendu je " PROTANCUJ SE K ŽIVOTU V LEHKOSTI " neboli vejdi , zavři oči, zvolna se nadechni a ponoř se do zvuků hudby, nech se nést řekou tónů až k sebe sama - z hlavy do těla...a dál. Pozoruj a vnímej pocity po těle a dovol si je projevit a uvolnit do prostoru - pouze  následuj impulsy svého těla. Vytvoříme bezpečný prostor, kterým Vás za doprovodu hudby provede zkušená hudebnice a tanečnice Ivana " Ivuška " .
Po tomto prožitkovém a zároveň hlubokém tanečním maratonu, bude dostatek prostoru na integraci prožitků při tanci. Dále bude i prostor se podívat, za pomoci konstelačních náhledů, na emoce a vnitřní procesy, které se během tance otevřou. 

 Více informací zde kde naleznete také formulář k přihlášení se.