MUDr. Ivana Wurstová

Setkávání
ve snesitelné lehkosti bytí

Nový formát naší práce bude spočívat s setkávání s lidmi, kteří jsou připraveni přijímat informace, které jim chci sdělit. Setkávání jsme zvolili místo konstelačního výcviku, který byl původně v plánu. Podmínky účasti nejsou žádné, pouze otevřená mysl a ochota se vystavit informacím
a situacím, které nemusí být zrovna příjemné. Každopádně budou přínosné.

Setkávání bude roční a začne v říjnu 2021

Po stránce konstelační budeme pracovat v dospělém vědomí, neb pouze
v tomto vědomí jsme schopni zdravě nahlédnout na svůj i klientův příběh a uvidět, kdo jsme a kde stojíme. Povedu Vás k přijetí, že ne vždy je třeba všemu rozumět a tím se bude měnit i práce. 

Oblasti, do kterých nahlédneme v průběhu setkávání:

  • práce v dospělém vědomí

  • proč se stále vracet ke klasické rodinné konstelaci

  • orgánové a zdravotní konstelace, práce s nemocí a k čemu všemu to vlastně je

  • přístup k minulosti, kde hledat svoji sílu a jak s ní pracovat v přítomnosti

  • cesta k přijetí skutečnosti takové jaká je

  • jak se z toho nepo...

Po mých zkušenostech se změněnými stavy vědomí se mi otevřel naprostý základ mojí práce. A to je práce s kořeny, Matkou, Otcem...

Setkávání se bude konat co nejvíce v přírodě, abychom se nerozptylovali lákadly velkoměsta a udělali si na sebe čas. Zařadíme rituály, týkající se těch nejpodstatnějších aspektů našeho života.

 Je to práce pro každého z nás. Integrace nabytých postojů do běžného života. To je cílem všech mých seminářů. Nejen o "tom" mluvit, ale především "to" v reálném životě dělat a žít. A kromě toho všeho výše uvedeného Vám garantuji, že si užijeme spoustu legrace. To je vlastně to jediné, co Vám mohu garantovat :-))))). Ve své práci jsem si opakovaně ověřila, že humor pomůže rozpustit i ty nejtěžší bloky. Je neoddělitelnou součástí mojí práce.

Část setkávání chci zaměřit i na fyzickou schránku. Rozhodně nebudeme běhat maraton a šplhat po tyči :-). Ale péče o fyzickou stránku je nedílnou součástí rozvinuté osobnosti. Využiji znalostí své profese rehabilitačního lékaře a budu Vás rovnat. Jak postojem těla, tak postojem k životu. Naučíme se cvičení, které dokáže nastartovat i uvolnit. Nahlédneme do principů čínské medicíny, budete moci vyzkoušet a využít akupunkturu. Vytáhneme bubny a chřestidla, naladíme hlasy, roztančíme tělo.

Po celou dobu setkávání s námi bude můj dlouholetý asistent Karel Štěcha. Bude nám nápomocen při práci, legraci a organizaci.


Jméno a přijmení Telefon E-mail Zpráva Souhlasím s podmínkami účasti na semináři Odeslat